Misyon | Vizyon | Değerler

Mis​yon

Etik anlayış ve sosyal sorumluluk felsefemiz doğrultusunda bilgi birikimimiz ve deneyimlerimiz ile insan ve hayvan sağlığını korumak amacıyla gıda ve yem maddelerinin analizlerini gerçekleştirmek, zamanında, doğru ve güvenilir sonuçlar sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.
 

Vizyon

2020 yılı sonuna kadar Ege Bölgesi’nde lider bir laboratuvar olmak. 
 

Değerlerimiz

Çalışan Mutluluğu

İnsana saygı felsefemiz ile çalışanlarımızın mutluluğunu sağlayacağına inanırız. Tüm çalışanlarımızın mutluğunun müşterilerimize yansıyacağını biliriz.

 
Etik İlkelerle Yönetim

Doğru olanın yapılması çerçevesinde şeffaflığın, adil yaklaşımın ve hesap verilebilirlik gibi kavramlardan geçtiğini biliriz. Müşteri bilgi gizliliğinin önemine inanır, karar verme ve harekete geçmede etik ilkelerin yönümüzü doğru belirlediğine inanırız.

 
Kalite Odaklılık

İşimizin tüm süreçlerinde mükemmelliğe giden yolda ilerleriz. Kalitenin, başarının en önemli yapı taşlarından biri olduğuna inanır ve hareket ederiz. 

 
Başarma Duygusu

Başarmanın ilk noktası olarak başlayan büyük sevinçlerin büyük zahmetlere katlanarak ulaşılabileceğini biliriz. Başarma duygusu ile hareket ederiz. 

 
Güvenilirlik

Çalışanlarımıza olan güvenimizin yoğunluğu yaptığımız işin doğruluğunu ve kalitesini doğurur. Karşılıklı güvenin her zaman liderliği beraberinde getireceğine inanırız.

 
Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bize değer katar. Bu yüzden sınırsız bir memnuniyet için çalışırız.

 
Kurumsal Sorumluluk

İnsanlara ve doğaya sorumluluk bilinci ile hareket ederiz. Tüm dünya kaynaklarının kullanımının sorumluluğunu üzerimiz de taşırız. Gelecek nesillerin önemi ile hareket ederiz. Sosyolojik ve ekolojik olarak topluma destek olmanın önemini biliriz.

 
Sürdürülebilirlik

EDGE olarak kalkınmanın amacının temel olarak insani gelişimin ve yaşam kalitesinin arttırılması anlamına geldiğini biliriz. İnsani gelişimin ve yaşam kalitesinin arttırılmasında temel olarak tarımsal ve endüstriyel kalkınmaya destek sağlarız.

 

Settings

Skins
Transitions
& More

UberMenu 3 is almost here!

This is a preview site for UberMenu 3.

Currently, UberMenu 2 is available for purchase - see the UberMenu 2 Demo.

UberMenu 3 will be a free upgrade for all UberMenu 2 customers - and existing customers currently get early access to version 3 in the Support Forum

Sign up for the SevenSpark Mailing List