Hakkımızda

EDGE Gıda Yem Çevre Sağlığı Analiz ve Laboratuvar Hiz. Ar-Ge ve Danışmanlık Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2009 yılında danışmanlık ve eğitim faaliyetleri ile hizmet vermeye başlamış olup 2011 yılında faaliyet kapsamına uluslararası bir laboratuvar olmak amacı ile Gıda ve Yem analizleri dahil edilmiştir. Altyapı çalışmaları, personel eğitimi ve metotların laboratuvar içerisinde uygulanabilirliğinin sağlanması amacı ile yaklaşık bir yıl yoğun bir tempoda çalışmalar sürdürülmüştür.

Laboratuvarımız T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü  Özel Gıda Kontrol Laboratuvar Kuruluş İzin Belgesini 10.10.2011 tarihinde 089 sicil numarasıyla; çalışma izin belgesini ise 29.12.2011 tarihinde 089 sicil numarası 00123 faaliyet izin numarası ile almıştır.

Gıda Kontrol Laboratuvarlarının Kuruluş, Görev, Yetki ve Sorumlulukları ile Çalışma Usul ve Esaslarının Belirlenmesine Dair Yönetmelik kapsamında faaliyetlerine devam etmekte olan laboratuarımız gıda ve yem analizlerinde yetkili olup sektöre hizmet vermektedir.

EDGE Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı, Gıda Kontrol Laboratuvarlarının Kuruluş, Görev, Yetki ve Sorumlulukları ile Çalışma Usul ve Esaslarının Belirlenmesine Dair Yönetmelik ve TS EN ISO/IEC 17025 şartlarına uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Settings

Skins
Transitions
& More

UberMenu 3 is almost here!

This is a preview site for UberMenu 3.

Currently, UberMenu 2 is available for purchase - see the UberMenu 2 Demo.

UberMenu 3 will be a free upgrade for all UberMenu 2 customers - and existing customers currently get early access to version 3 in the Support Forum

Sign up for the SevenSpark Mailing List